Thursday, February 26, 2009

spor müsabakalarının sonuçlarını canlı olarak takip edebileğiniz 15 site

1. mackolik: neredeyse dünyanın heryerinde oynanan profesyonel maçları canlı olarak takip edebileğiniz site de istatistikler bölümüde bulunuyor.

2. skortv: kullanışlı sitelerdenbirisi,tüm maçları yeni açılan pencereden tam ekranda rahat rahat takip edebilirsiniz.

3.canliyayin: sayfa geçişlerini beklemek zorunda olduğunuz için pek kullanışlı olmasa da böyle bir sitedende maçlarınızı takip edebilirsiniz.

4.livescore: Dünya üzerindeki en iyi canlı skor sitelerden birisi ama şu anda türkiyeden erişimi mahkeme kararıyla yasaklı bir site.

5.canliskor: diğer sitelerin yanında oldukça sade görüntüsüyle rakiplerinden geride kalan bir canlı sonuç sitesi

6.soccerstand: erişimi engelli bir yabancı site daha oldukça fazla dalda sonuç görebileceğiniz siteden hentbol,golf,buz hokeyi gibi diğer sitelerde olmayan sonuçlara göz atabilirsiniz.

7.goalslive: maç sonuçlarını istediğiniz takdirde size email olarak atan bu site de maçları canlı olarak takip edebilirsiniz.

8.skoryum: hızlı ve kaliteli olarak sonuçları takip edebileğiniz bir başka site daha

9.xscores: beyzbol,hockey,amerikan futbolu veya tenis ve futbol sonuçlarını öğrenmek istiyorum diyorsanız bu siteye de bakabilirsiniz.Malesef Türkiye'den erişimi yasak.

10.scoreresult: dünya üzerinde ki 76 ligden ve organizasyondan spor sonuçlarını öğrenebileceğiniz site.

11.skorlig: sonuçları takip edebileceğiniz bir Türk sitesi daha

12.4allscores: bütün ligleri sayfanın sol yanında ülkeler düzeyinde kategorize etmiş, canlı olan maçları ana sayfanızdan takip edebileceğiniz bir site

13.scorespro: diğer sporların yanında kriket,ragbi,formula gibi sonuçlarını merak ettiğiniz spor etkinliklerinin sonuçlarını öğrenebileceğiniz bir site

14.sahakolik: sonuçları bir sayfaya sığdırmış bir başka sade tasarımı olan bir site

15.uefa: sadece avrupadaki futbol karşılaşmalarının sonuçlarını görebileceğiniz flash ile yapılmış uefanın matchcentre diye adlandırdığı oldukça hoş bir site.